Peníze na poplatky spojené s vyřízením hypotéky můžete získat ZDARMA

Částku až 8 000 Kč se splatností až 30 dnů můžete získat na poplatky spojené s vyřízením hypotéky zcela zdarma, s RPSN 0,00 %! Prvním krokem, který je vhodné udělat pro získání těchto prostředků je, pečlivě si přečíst níže uvedené řádky…

Levněji už to nejde

Výše uvedenou částku Vám zdarma poskytne společnost Zaplo Finance v rámci akční nabídky „první půjčka zdarma“, která je určena pro nové klienty této společnosti. Abyste této nabídky mohli využít, stačí, musíte splňovat níže uvedené podmínky:

  • berete si Vaši první půjčku u společnosti Zaplo Finance
  • nemáte aktuálně půjčeno u žádné jiné nebankovní společnosti
  • je Vám minimálně 18 let
  • máte české občanství
  • půjčené peníze vrátíte včas
  • řádně vyplníte žádost o půjčku

Proces žádosti o půjčku probíhá online na stránkách Zaplo.cz, vyplnění formuláře s žádostí o půjčku Vám nezabere více jak 5 minut.

Peníze na účtu můžete mít v den podání žádosti o půjčku

Informaci o tom, jestli Vaše žádost o půjčku byla či nebyla schválena, Vám Zaplo Finance poskytne do několika minut od odeslání žádosti. Peníze na účtu tedy můžete mít v ideálním případě v den, kdy o půjčku požádáte (zde samozřejmě hraje roli i to, u které banky máte běžný účet a v kterou denní dobu o půjčku požádáte).

Poplatky spojené s hypotékou napnutý rozpočet tedy řešte právě penězi půjčenými v rámci akční nabídky „první půjčka zdarma“ a ne drahými kontokorentními či spotřebitelskými úvěry.

Částka 8 000 Kč Vám s největší pravděpodobností vystačí na poplatek spojený s odhadem ceny nemovitosti i platbu pojistného na pojištění nemovitosti (jeho sjednání vyžadují všechny hypoteční banky). V případě pojištění nemovitosti má půjčka od Zaplo Finance i tu výhodu, že Vám poskytne prostředky na to, abyste mohli pojistné zaplatit rok předem a získali tak slevu cca 10 % – 20 %. V konečném důsledku tak na půjčce od Zaplo Finance můžete i vydělat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>