ePojisteni.cz – největší srovnávač pojištění v ČR

Refinancovali jste vaši hypotéku a máte radost z vidiny ušetřených peněz? Říkáte si, že byste chtěli ušetřit více? To je možné, stačí jen refinancovat i všechna Vaše pojištění.

Proto, abyste zjistili, kolik můžete ušetřit přechodem k jiné pojišťovně, dnes nemusíte obcházet jednotlivé pobočky. Dokonce ani nemusíte vycházet z domu. Stačí se připojit k internetu a vyhledat si největší srovnávač pojištění v ČR – ePojisteni.cz.

Začněte třeba u vozidla, už srovnání povinného ručení 2014 totiž zjistíte, že změnou pojišťovny lze ušetřit několik set korun. Zůstat nemusíte ale jen u povinného ručení. Do roku 2011 se ePojisteni.cz specializovali výhradně na online pojištění vozidel, tedy na povinné ručení a havarijní pojištění. Od té doby však své služby rozšířili i o další typy pojištění z nejrůznějších sfér.

Srovnejte si ceny všech Vašich pojištění a budou-li výhodnější než ty stávající, můžete je rovnou uzavřít. Pokud Vám bude cokoli nejasné, obraťte se na jejich vyškolené makléře, kteří Vám s dotazy rádi pomohou.

Prostřednictvím ePojisteni.cz si můžete zařídit téměř všechny druhy pojistných produktů. Od cestovního pojištění, přes pojištění domácnosti či nemovitosti, až po „pojištění na blbost“. Díky tomu, že fungují online, porovnávají velké množství variant pojištění a denně svým zákazníkům zařídí stovky pojistek, mají s pojišťovnami uzavřené exkluzivní smlouvy a tím jsou schopní zařídit pro Vás ty nejvýhodnější ceny na trhu.

Všechny služby a produkty, které ePojisteni.cz nabízí, jsou k dostání prostřednictvím internetu nebo telefonu. Pokud však upřednostňujete osobní kontakt, pak můžete zajít do klientských center v Brně a v Praze. V těch je také možnost vyřizovat všechny speciální požadavky a nestandardní situace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>