Refinancováním ušetříte

Stále hledáte v rozpočtu prostor, kde by bylo možné uspořit? Říkáte si, proč platit více, když na poplatcích lze ušetřit poměrně vysokou částku? Stačí se zamyslet a začít od maličkostí, jako jsou poplatky v bance. Už jste si vyřídili, že poplatky v bance platíte minimální, nebo je neplatíte vůbec, ale s ušetřenými pár desítkami korun za rok se nespokojíte? Máte hypotéku? Pak hledejte možnosti úspory právě u ní.

Hypotéky bývají tím největším zásahem do rozpočtu, a je zde prostor pro značnou úsporu. Jak na to? Jistě jste vázání smlouvou a fixním obdobím, jakmile se blíží konec fixního období, měli byste se zamyslet, zda je pro vás stále výhodné splácet hypotéku u stávající banky.

Pravděpodobně, vás splácení úvěru přijde podstatně dráž. Proto začněte s hledáním banky, která vám nabídne výhodnější podmínky.

Refinancování hypotéky je velmi efektní způsob, jak snadno získat k úvěru na bydlení nižší úrokovou sazbu a celkově výhodnější finanční podmínky.

Ovšem je nutné výběru nejvhodnějšího poskytovatele věnovat dostatek času. Se správným výběrem Vám pomohou stránky www.uspory.cz, kde naleznete všechny podstatné informace o hypotékách. Zde také můžete jednotlivé banky porovnat. To je velice jednoduché, vyplníte online formulář a jejich obchodní zástupce vás zkontaktuje a projde s vámi veškeré podmínky.

Dávejte si pozor na vhodné načasování, nečekejte, až vám banka oznámí novou úrokovou sazbu. S hledáním nových možností začněte ideálně dva měsíce před koncem fixace, jedině tak budete mít dostatek času na vyjednávání s jednotlivými bankovními domy.

Neplaťte více než musíte. Jak praví české pořekadlo: „Líná huba, holé neštěstí“. Uspořit můžete jedině tak, že se budete o své finance zajímat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>